Kida në një lidhje dashurie me reperin e njohur (FOTO LAJM)

Kida është një nga këngëtaret më të reja në moshë dhe që gjithmonë di të bëjë për vëtë publikun me muzikën e mirë që bën dhe stilin krejtësisht të vecantë që ka.

Por ajo kurrë nuk është përfolur për një lidhje në jetën private, madje ka deklaruar se nuk ka pasur ndonjëherë të dashur.

Por një gjë e tillë ama qëndron deri më sot.

Kida dhe këngëtari Uki Latifi duket se kanë filluar një lidhje dashurie.

Dyshja kanë filluar pëlqejnë fotografitë e njëri tjetrit në rrjetet sociale dhe shpesh shpërndajnë këngët e njëri-tjetrit duke shprehur dashurinë që kanë.

Kida dhe Uki nuk e kanë konfirmuar ende, por edhe një fotografi ku shfaqen shumë pranë njëri tjetrit i shton dyshimet. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori