E FUNDIT/ Bie nga 20 metra lartësi, humb jetën nëna e dy fëmijëve
Kida i vë flakën Tiranës, të gjithë këndojnë me të (VIDEO)
Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të suksesshme shqiptare.

Ajo është mjaftë prezente me projekte e koncerte muzikore, ndërsa së fundmi ka performuar në qytetin e Tiranës, në Colour Festival që po mbahet në kryeqendrën shqiptare.

Këngëtarja një pjesë të performancës së saj e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në llogarinë "Instagram", ku shihet se ka dhuruar një atmosferë të jashtëzakonshme, madje i gjithë publiku këndon me të. /albeu.com/
Shtuar më 23/05/2019, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori