Kida ende me pushimet, provokon fansat me fotot e rradhës (FOTO LAJM)

Kida është një nga këngëtaret më të dashura nga të rinjtë e Shqipërisë por jo vetëm. Ajo numëron dhjetra këngë në repertorin e saj muzikor teksa hiti i fundit është pikërisht "Tela".

Kida ka bashkëpunuar me Ermal Fejzullahun për këtë projekt i cili u prit shumë mirë nga publiku.

Pas publikimit të këngës Kida, ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime, duke ndarë me ndjekësit nëInstagram foto shumë të bukura dhe tërheqëse.

Së fundmi ajo publikoj pamje ku shihet se ajo po i shijon në maksimum rrezet e diellit.

Veshur mban një body me viza dhe flokë të mbledhur, teksa pozon para aparatit fotografik.

Shtuar më 25/06/2019, ora 20:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori