Khloe imazh ikonë, pa dashje tregon hiret e saj (FOTO LAJM)

Përpos motrës së saj e cila është e famshme, duket se e tërë familja mban një imazh të caktuar. E tillë është edhe Khloe Kardashian, e cila është në qëndër të mediave për çdo gjë që ajo promovon.

Teksa përgatitej për nisjen e një ndeshje tenisi, vihej re se trupi i saj ishte perfekt. Motra e Kim pati një moment kur fustani tregonte më shumë seç duhej, gjatë një ndeshje tenisi me miqtë në Hamptons në Nju Jork.

Imazhi origjinal është i aktores britanike Fiona Walker në vitin 1976, kur ishte vetëm 18 vjeç. I mjaftoi kjo foto që më pas 18-vjeçarja të shndërrohej në ikonë të modës dhe kinemasë britanike. Gjatë gjithë kohës, Khloe Kardashian ka shijuar deri në fund ndeshjen. /albeu.com/
Shtuar më 13/06/2014, ora 16:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori