"Këtyre u themi buzë", motra e Encës publikon pamjet duke kryer ndërhyrjen (FOTO LAJM)

Ajo gëzon 91 mijë ndjekës në Instagram he të gjithë këto falë karakterit të saj.

Motra e Encës është vetëm 20 vjeç dhe ka pranuar gjithmonë se është pro ndërhyrjeve kirurgjikale madje i aplikon edhe vetë.

fundmi ajo ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një vido teksa zmadhon buzët e saj duke u shprehur: "Këtyre u themi buzë Bratz ose buzë Uindi".

Kujtojmë se Uindifundmi ka humbur me dhjetra kilogramë duke mahnitur ndjekësit e saj./albeu.com/
Shtuar më 23/07/2020, ora 19:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori