Këto VIP-a shqiptarë kanë lidhje gjaku dhe ne nuk e dinim (FOTO LAJM)

1.Luana Vjollca dhe Marina Vjollca, dy motrat e njohura të showbiz-it janë kushërira me këngëtaren e njohur Evi Reci, ato madje sa herë që Evi vjen në Tiranë janë të pandara. Motrat Vjollca janë gjithashtu kushërira me MasterChef-in e njohur, Alfio Rotani.
Ndoshta juve nuk e keni ditur, por ka disa shqiptarë të famshëm që kanë marrëdhënie gjaku mes tyre edhe pse në fakt shuëm prej tyre nuk njihen nga publiku i gjerë.

Shumë prej tyre edhe e kanë deklaruar lidhjen mes tyre ndërkohë që të tjerë kanë preferuar ta mbajnë sekret. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2020, ora 21:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori