Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Këto janë maturantet që kanë mahnitur me bukurinë e tyre (FOTO LAJM)

Pëlqej
Muaji maj është muaj i maturës për thuajse të gjitha shkollat e mesme.

Por duket se anë e mbanë Shqipërisë dhe Kosovës kemi një "bum" yjesh, shkruan Albeu.com.

Bëhet fjalë për vajzat të cilat janë vërtetë simpatike. Disa tashmë nuk mbajnë me statusin maturante, por vërtëtë janë mbajtur mend për bukurinë e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori