Në "luftë" për zemrën e biznesmenit, këto janë 18 vajzat e "Love Story" (FOTO LAJM)

Enxhëll Lengo, 25 vjeçe nga Gjirokastra. Profesioni i saj është laborante dentare. Për më shumë se 10 vite ka qenë balerinë, por ka hequr dorë kur ka filluar gjimnazin. Është pak e ndrojtur, ndaj nuk e fsheh që shpesh disa nga dëshirat e saj janë frenuar për shkak të natyrës që e karakterizon. Ka ardhur në “Love Story” për të sfiduar veten!
Premiera e "Love Story", formatit më i ri "Reality Dating Show" nga dyshja Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, nisi mbrëmjen e djeshme, në Tv Klan.

I gjithë programi është ndërtuar mbi romancën që do të mbajë gjallë për plot 4 muaj të gjithë publikun.

Një kast vajzash të ardhura nga Europa dhe SHBA-të, të përzgjedhura përmes aplikimeve, do të sfidojnë veten dhe njëra-tjetrën në një garë për të fituar zemrën e djaloshit 33-vjeçar, Saimir Kasemi.

Protagonisti i ketij shoë, një biznesmen shqiptar i suksesshëm në Gjemani, ka vendosur të gjejë dashurinë e jetës së tij përmes një eksperience të rrallë televizive.

Në fotogalerinë e mësipërme ju ftojmë të njiheni me 18 vajzat e "Love Story".

Shtuar më 17/11/2020, ora 10:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori