Këto 6 veshje të Lori Hoxhës kushtojnë shumë më pak sesa e kishit menduar (FOTO LAJM)

ÇMIMI ~ 10.000 LEKË
Pavarësisht se markat e luksit kanë një rëndësi të madhe duke sjellë trendet e reja, përpos copave cilësore dhe dizenjove origjinale, ndonjëherë duhet edhe pak stil dhe aftësi për të zgjedhur produktet më IN, qofshin këto edhe nga marka më të përballueshme se Gucci, Versace, Armani, Dior, Chanel etj.

Prandaj në foto disa prej veshjeve të Lori Hoxhës që kushtojnë diku tek 10 mijë lekë, të cilat mund të na frymëzojnë për blerje të zgjuara.

Pasi jo gjithmonë duhet blerë shtrenjtë, sesa me pak dëshirë dhe pasion. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2020, ora 22:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori