Këtë herë nga shtrati, Keisi ka një mesazh për Stresin (VIDEO)
Keisi dhe Stresi i dhanë fund lidhjes së tyre pak muaj pasi reperi doli nga burgu.

Por çifti ka ngritur gjithmonë dyshime për ndarjen e tyre pasi gjithmonë kan bërë publike mardhëniet e mira me njëri-tjetrin.

Së fundmi Stresi ka publikuar këngën e tij me titull "Zemrën maje" ku të gjithë po aludojnë s ei kushtohet Keisit.

Edhe kjo e fundit nuk ka ndejtur në heshtje.

Keisi ka ndarë me fasnat një video nga shtrati ku po dëgjon pikërisht këngën më të fundit të Stresit dhe me shumë mundësi video është bërë drejtëprdrejtë për reperin./albeu.com
Shtuar më 25/01/2020, ora 09:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori