Këtë herë baba i një vajze, Dj Viki zbulon emrin evogëlushes me foton e ëmbël (FOTO LAJM)

DJ i njohur shqiptar, Vicky është bërë baba për herë të dytë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë dj i “Threedots” përmes një postimi në Instagram.

Në foto ai shfaqet duke mbajtur në krahë vogëlushen e tij, të cilën kanë vendosur ta quajnë Amal.

“Vajza ime e ëmbël Amal”, shkruan Vicky krahas fotos me të porsalindurën. Kujtojmë Dj Vicky dhe partnerja e tij Amanda kanë edhe një djalë të quajtur Alen.

Shtuar më 27/08/2020, ora 13:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori