Këtë 14 shkurt, dashurohuni me këngën e re të Capital T (VIDEO)
"Je t'aime" është kënga më e fundit e Capital T, i cili ka zgjedhur ta publikoi pikërisht ditën e Shën Valentinit, po kënga flet për një ndarje.

Klipin Capital T e ka xhiruar në Paris dhe protagonistja në klip është modelja Vika Gosh.

Gjatë klipit, reperi kujton momentet e bukura me partneren gjatë udhëtimit të tyre në Paris.

Në fund ai hedh trëndafilin që mbante në duar duke treguar se dashuria mes tyre ka përfunduar.

Ndiqni videoklipin i cili brenda pak minutave ka arritur mijëra shikime dhe është pëlqyer shumë.
Shtuar më 14/02/2020, ora 15:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori