Këta janë VIP-a që nuk e dinim se janë binjakë (FOTO LAJM)

Ndoshta të gjithë e dini që Mary-Kate dhe Ashley Olsen, Tia dhe Tamera Mowry apo Joel dhe Benji Madden, por a e dinit që edhe Alanis Morissette është binjake?

E beson ose jo, ka plot të famshëm që janë rritur me një marrëdhënie speciale në jetën e tyre, me një binjak gjithmonë në krah, duke përfshirë Scarlett Johansson, Vin Diesel, Ashton Kutcher dhe Gisele Bundchen.

Plus, e dinit që ylli i “The Wanted”, Siva Kaneswaran ka një vëlla identik? Çmenduri apo jo?/class/
Shtuar më 03/06/2019, ora 15:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori