Kështu zgjohet Adelina Tahiri, publikon foton intime nga dhoma e gjumit (FOTO LAJM)

Këngëtarja Adelina Tahiri është një nga vajzat më të komentuara në median rozë. Ajo herëpashere tërheq vëmendje nga jeta luksoze apo nga dhuratat e shtrenjta që i bën bashkëshorti.

Sot Adelina është zgjuar ndryshe, dhe zgjimin e saj e ka ndarë me të gjithë ndjekësit në Instagram.

Adelina ndodhet e shtrirë në shtrat, dhe fotografon momentin e zgjimit kur para sysh ka partnerin e saj Serjoza, i cili gjithashtu është i zhveshur vetëm me të brendshme.

Fotoja na dhuron një pamje mjaft intime të çiftit që rrallëherë e shohim!

Nuk e dimë se ku e kanë lënë Jonin e vogël, por këto pushime të merituara duken të jenë tepër romantike!

Shtuar më 27/06/2019, ora 13:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori