Kështu nuk e keni parë, Salsano Rrapi acarohet keq me ndjekësin (FOTO LAJM)

Salsano Rrapi është një ndër personazhet më të dashur dhe të preferuar për të gjithë publikun shqiptar i cili prej vitesh prezanton emisionin e njohur “Portokalli”, bashkë me Xhemi Shehun.

Aktori i humorit, Salsano Rrapi duket se po shijon disa ditë pushimi, ku ndër të tjera ka postuar edhe disa foto që kanë brenda doza ironie.

Por, me sa duket disa ndjekës nuk e kuptojnë këtë gjë dhe kanë filluar të shkruajnë edhe me tone ofenduese.

Në foton e tij aktori ka marrë komente të ndryshme si ato positive po ashtu edhe negative, por vëmendjen më të madhe e ka marrë një koment.

“Ke dal huq mor b*le”- i shkruan një ndjekës aktorit të humorit.

Por, aktorit i ka rënë në sy ky koment dhe nuk ka nguruar aspak pë ti kthyer një përgjigje të merituar duke shkruajtur:

“Nuk e dimë kush është b*lja në këtë rast”- ja ka kthyer aktori me të njëjtën monedhë ofendimi.

Shtuar më 28/08/2019, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori