Kështu nuk e keni parë ndonjëherë, Agnesa Vuthaj ndryshon look (FOTO LAJM)

Agnesa Vuthaj njihet si një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për natyralitetin dhe imazhin që krijuar.

fundmi, si rrallëherë, ajo ka bërë një ndryshim të vogël në ‘look’.

Përmes disa fotografive që ka postuar së fundmi, ajo shihet që ka shkurtuar flokët.

Ndërkohë nuk kanë munguar komentet e shumta nga ndjekësit, të cilët e kanë komplimentuar.

Shtuar më 01/12/2020, ora 09:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori