Kështu e feston ditëlindjen bukuroshja bombastike (FOTO LAJM)

Ajo është një ndër femrat më seksi në planet sot – dhe fotografitë që i publikon gati çdo ditë në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë më së miri.

Sot, bukuroshja bombastike amerikane, Lindsey Pelas, feston ditëlindjen – ka mbushur 28 vjet.

Për ditëlindje, ajo i ka blerë vetes një dhuratë – një kamerë të re, me të cilën ka realizuar një fotografi marramendëse.

Fotoja, e publikuar në Instagram, vërtet nuk do shumë fjalë. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori