Kështu duket pas lindjes së vajzës ish Sophie e "Zonë e lirë" (FOTO LAJM)

Ish-Sofia e Çanit, Andonia Dobi është bërë nënë për herë të parë. Ajo duket se po shijon momentet më të lumtura me të voglën e saj.

Ndërkohë Andonia nuk e ka treguar emrin e vogëlushes.

Modelja e re në moshë duket edhe më e bukur dhe në super formë edhe pse ka kaluar pak kohë pasi u bë nënë. /albeu.com./

Shtuar më 13/06/2018, ora 16:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori