Kështu duket apo Alketa e ka kopjuar vërtet tre herë rresht Arbanën? (FOTO LAJM)

Edhe pse janë moderatore në dy televizione të ndryshme, Arbana dhe laketa kanë një marrëdhënie të mirë mes tyre.

Por ama ka diçka qe të gjithë e kemi vënë re. Që Alketa frymëzohet pak nga Arbana.

1.Arbana bën foto në kuzhinë, Alketa reklama në kuzhinë me një pjatë makaronash para vetes dhe një foto profesionale.

2. Arbana zbuloi e para destinacionin Marakesh, Alketa e ndoqi pas edhe pse vendet ku mund të shkonte ishin të pafundme.

3.Fëmijët në studio që i bëjnë pyetje të rriturve nuk është gjetje shqiptare. Megjithëse Arbana Osmani e bëri e para në Top Channel, kjo nuk e pengoi Alketa Vejsiun të bënte të njëjtën gjë pak më vonë në Klan. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2019, ora 15:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori