Kështu dukej Orinda Huta kur ishte 16 vjeç (FOTO LAJM)

Pëlqej
kanë kaluar vetëm pak javë që nga dita e dasmës madhështore e Turit dhe orindës.

Tashmë të dy ata po shijojnë muajin e mjalitt dhe momentalisht ndodhen në Tajlandë.


Por edhe pse atje moderatorja dhe këngëtarja e njohur ështëbërë nostalgjike me pushim, duke hapur arkivat e fotove.

Ajo ka postuar një Instastory një fotografi të sajën kur ishte 16 vjeçe.

Orinda duket njësoj e bukur dhe duhet thënë se është një nga të paktat që nuk ka bërë operacione plastike. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 17:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori