Kështu dukej Bleona Qereti para 27 vitesh (VIDEO)
Pëlqej
Bleona Qereti padyshim që ka qenë një nga femrat më të guximshme dhe gjithmonë ka qenë shumë e bukur dhe vite më parë.

Edhe pse shumë prej njerëzve mendojnë dhe thonë se Bleona ka bërë disa operacione plastike, ajo prapë duket e bukur si dikur ashtu edhe sot.

Në një video të saj të bërë në vitet e 90-ta ajo duket ndryshe nga sot por ama tiparet i bien njësoj në pah. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 20:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori