Kërkon vëmëndje, Sheila provokon në Instagram (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo tashmë është e njohur për postimin e fotove provokative në rrjetet sociale dhe nuk ka ndërmend të ndalet. I referohemi Sheilës, e cila ka pubikuar një foto të nxehtë teksa pozon me të brëndshme. Sheila Haxhiraj duket se nuk dëshiron të tërheqë vëmendje vetëm me zërin e saj të bukur, por edhe me pamjen. Sheila u bë e njohur pas pjesëmarrjes në talent show-n “X Factor” ku u shpall fituese. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2014, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori