Kërceu pa rroba dhe imitoi Melanian, striptistja kërcënohet me vdekje
Pak ditë më parë bëri bujë shumë të madhe video e publikuar nga T.I teksa ulej në karrigen e presidentit dhe një femër e ngjashme me Melania kërcente për të nudo. Pas gjithë kritikave, aprovimeve dhe reagimeve të Shtëpisë së Bardhë kanë nisur edhe kërcënimet.

Siç pritej edhe vetë striptistja ka reaguar. Ajo quhet Melania Marden dhe pranon hapur që kërcënimet nuk e kanë frikësuar aspak. “Njerëzit duhet të kuptojnë se unë jetoj me këtë punë shkruan who.

Për mendimin tim e morën shumë seriozisht këtë video. Se kuptoj pse njerëzit merren me mua, kjo është puna ime”,-është shprehur ajo.

Kujtojmë se kjo video u bë me qëllim talljeje për presidentin e Shteteve të Bashkuar.
Shtuar më 21/10/2018, ora 17:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori