E FUNDIT/ Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Këngëtarja tregon kush ja paguan videoklipet 25 mijë euro
Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri, tashmë prej kohësh i ka munguar tregut muzikor dhe sidomos netëve live.

Megjithatë në intervistën e saj Top Show Tahiri e ngacmuar nga pyetjet e opinionistëve të emisionit Albana Osmani dhe Ervin Kurti se klipet e saj arrinin deri në shifrën 25 mijë, u shpreh se ndonëse nuk i ka ekspozuar ndonjëherë ajo vjen nga një familje, e cila është mirë nga ana ekonomike.

“Përse të mos mi paguajë im atë,”-ia ktheu këngëtarja dy opinonistëve, të cilët i cituan një intervistë të saj të mëparshme ku deklaruar se i fitonte vetë paratë e saj shkruan Ekspress.

Me pas Tahiri u përgjigj se ka më shumë shumë se dy vjet që nuk këndon me në koncerte live.

Sipas saj për këto klipe ka paguar i ati, pasi ajo nuk i realizon klipet për të fituar diçka, pot vetëm për pasion dhe për të realizuar ëndrrën e saj.
Shtuar më 06/10/2017, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori