Këngëtarja tregon dramën dhe përlotet: Nëna më vuan nga kanceri

Këngëtarja Fjolla Morina ka munguar në daljet e saj publike.

Arsyeja ka qenë e ëma e saj e cila vuan nga një sëmundje e rëndë.

Këngëtarja nga Kosova ka rrëfyer për emisionin “Prive” e përlotur, se e ëma po përballet me këtë sëmndje të rëndë si dhe i ka kërkuar gazetarit të mos e pyes më shumë për këtë pjesë.”Mami ka probleme me qelizat kancerogjene shkruan prive.

Po bën terapi dhe kjo ka qenë arsyeja pse nuk kam qenë aktive. Shpresoj që të bëhet mirë se tek ne ka doktorë shumë të mirë, kanë dalë kura për t’u shëruar”,-u shpreh Fjolla.
Shtuar më 20/10/2018, ora 22:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori