Këngëtarja shqiptare tregon troç sa e "ka pazarin" (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dihet botërisht se industria e muzikës nxjerr shumë të ardhura dhe gjithashtu mbrëmjet live paguhen akoma më shumë.

Por përgjithësisht këngëtarët preferojnë të heshtin kur flitet për rrogën dhe rrallë e tregojnë hapur shifrën në fjalë.

Ndërkohë që s’të ndodh çdo ditë të marrësh një përgjigje konkrete nga këngëtarët e tjerë, Flaka Krelani e tregoi pa problem.

E pyetur në emisionin se sa paguhet për një mbrëmje muzikore Flaka u përgjigj:

“Minimumi 300”. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2018, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori