Këngëtarja shqiptare thyen traditat, bëhet nuse me atlete
Pëlqej
Ata janë prej disa vitesh të lidhur dhe bashkëjetojnë, por Venera Lumani dhe Lind Islami duket se kanë vendosur të marrin një tjetër hap të rëndësishëm në lidhjen e tyre.

Dy këngëtarët e njohur kanë treguar se së fundmi janë në një udhëtim në qytetin e bukur të Barcelonës.

Ama këtu Venera mori edhe propozimin për maresë.

Këngëtarja foli edhe për planet e dasmës ku tregoi se për momentin janë shumë të angazhuar me punë dhe nuk kanë në plan të bëjnë një të tillë.

Ajo madje tha se në dasmën e saj nuk do të jetë një nuse klasike, pasi në vend të takave ka ndërmend të vesh një palë atlete. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori