Këngëtarja shqiptare, shtatzënë për herë të dytë: Nuk paska bekim më të madh!
Këngëtarja Rona Nishliu është padyshim një nga këngëtaret më cilësore, sa i përket zërit dhe dhe profesionalizmit.

Ajo është në pritje të një bebushi dhe lajmin e ka ndarë së fundmi me ndjekësit në Instagram.

“Nuk paska bekim më të madh se sa kjo dhunti që bën gruan, krijesën më të veçantë mbi gjithë të tjerat!”, ka shkruar Rona, duke zbuluar kështu se Noa shumë shpejt do të bëhet me një motër ose vëlla.

Nishliu ka lënë të kuptohet se ende nuk e ka mësuar gjininë e bebushit, ndërsa ka publikuar një foto me vogëlushen në krahë, ku vëmendjen e vjedh barku i rrumbullakosur.
Shtuar më 26/08/2020, ora 23:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori