Këngëtarja shqiptare shpërthen në lot pas performancës LIVE
Këngëtarja Mariza Ikonomi është një prej konkurenteve të Dancing ëith the Stars.

Por një gjë e papritur i ka ndodhur këngëtares pas performancës së sotme.

Në ekranin pas saj, u shfaq e motra dhe mbesa e Marizës të cilat e përshëndetën nga larg.

Mariza u emocionua shumë dhe nisi të qante teksa tregoi se e ka marrë shumë malli për motrën sepse ajo jeton në Las Vegas ndërsa mbesa është pika e saj e dobët. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2018, ora 22:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori