Këngëtarja shqiptare rrezikon të paralizohet?
Fifi apo Filloreta Raçi është një këngëtare që njihet për karakterin e saj të sinqertë e që flet gjithnjë pa dorashka.

Por në një intervistë ajo ka ardhur ndryshe duke folur për sëmundjen që e mundon. Fifi ka treguar se i duhet të dobësihet menjëherë sepse rrezikohet nga një problemshtyllën kurrizore.

"Kam një problemshtyllën kurrizore dhe më duhet urgjent të dobësohem sepse, jam në gradën e fundit që të mbetem në paralizë. Këtë duhet ta bëj për shëndetin tim dhe për askënd tjetër", u shpreh këngëtarja. /albeu.com/


Shtuar më 12/03/2018, ora 10:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori