Këngëtarja shqiptare i kërkon falje publike Besit dhe Xhensilës
Këngëtarja që nuk mundi të shkonte në dasmën e Besit dhe Xhensilës ishte Big Mama.

Këngëtarja nga Maqedonia i kërkuar falje në profilin e saj në Instagram çiftit që nuk mundi të ishte në dasmën e tyre.

Bashkangjitur fotos së tyre, ajo i ka uruar përzemërsisht me fjalët më të mira, lumturinë e botës.

O vëlla im i dashur @bes_kallaku. Me një pikë në zemër që nuk munda të jem aty prezente në këtë diteë të veçantë dua qeë t’jua uroj martesën dy pëllumbave ….. me porosinë me plot gezime e dashuri për ju dy, ju dëshiroj fat, lumturi dhe çdo të mirë në jetë …

Uroj që ju të dy të jeni më të lumturën në rruzullin tokësor, që të bëheni mbretëreshet të dashurisë dhe lumturisë të përhershme shëndet të plotë dhe sukses në të ardhmen, fat në të gjithat sferat e jetës

Ju dëshiroj të trashëgoheni, sinqeriteti dhe mirëkuptimi mbizotëroftë në shpirtrat tuaj fisnikë, por mbi të gjitha, dashuria harmoni dhe jetë sa më të begatshme pas shkruar i madhi Zot për ju të dy.

U shtofshi dhe u plakshi se bashku të gëzuar dhe duke realizuar çdo qëllim dhe endërr të jetës suaj. Ju uroj të jetoni dhe të plakeni së bashku të lumtur dhe të dashuruar si dy zogj. Po ashtu dhe me shumë ju duaaa dhe ju përqafoj shumë @xhensilamyrtezaj”,-shkruan Big Mama. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 10:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori