Këngëtarja shqiptare habit me deklaratën: Do të kaloja natën me dikë për 1 milion euro
E ftuar këtë javë në emisionin “Thumb’ të Fatmës dhe Aulonës ishte këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina. Ajo si gjithmonë është treguar e sinqertë në përgjigjet e saj dhe pa komplekse.

E ngacmuar nga Fatma se a do të pranonte të kalonte një natë me një biznesmen i cili i ofronte 500 mijë euro, këngëtarja na habiti me përgjigjen dhe tha:

“Jo bre, 1 milion euro po vallai” shkruan blitz.al.

Ndërsa përsa i përket dashurisë dhe lidhjeve ajo tha se është single tashme prej një viti dhe ndihet shumë rehat. “Unë jam single prej një viti dhe jam shumë rahat. U knaqa krejt vetëm”- ka përfunduar ajo.
Shtuar më 13/01/2019, ora 11:12

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori