Këngëtarja shqiptare blen vilën e re, tregon ambientet luksoze (FOTO LAJM)

Pëlqej
Zaimina Vasjari është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Para pak kohësh ajo është bërë nënë për herë të parë ku solli në jetë një vajzë të quajtur Kloe.

Por dëshira e bashkëshortit të saj,për ta rritur familjen ka bërë që Zaimina të blejë një vilë të re.

Pamjet e vilës luksoze i ka zbuluar vetë Zaimina me një video në Instagram ku filmon ambientin e kuzhinës.

Në të mbizotëron ngjyra e zezë dhe ambienti duket shumë modern. "Projekti i ri i vilës duke u përfunduar", shkruan Zaimina. /albeu.com/
Shtuar më 12/07/2018, ora 22:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori