Këngëtarja shqiptare 43-vjeçare bën deklaratën që se priste askush
Albërie Hadërgjonaj, është njëra ndër këngëtaret më të përfolura të skenës sonë, ajo komentohet shumë për veshjen stilin e saj.

E ftuar në emisionin “Një kat më lart”, Albëria u pyet në lidhje me mbesën e saj Elektra dhe faktin që është gjyshe. Ishte moderatori Ermal Peçi, që solli në studio një bebe kukull dhe kërkoi që të sfidonte këngëtaren nëse dinte të ndërronte pelenat.

Pasi tregoi se është një gjyshe tepër e kujdesshme, ajo tha: “Jam gati për të bërë një bebush vetë tani.” Këngëtarja foli edhe sesi duhet të ishte mashkulli i saj ideal.

“Po tani, mirë do ishte edhe me muskuj, t’ja prekja (qesh). Këtu të gjuajnë, andej janë shumë të kulturuar. Atje nëse të njohin, mund të të komplimentojnë bukur. S’ka rëndësi mosha për mua” – tregoi Albërije. /albeu.com/
Shtuar më 10/06/2018, ora 09:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori