Këngëtarja ndryshon look, shfaqet më bukur se kurrë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Profesioni i këngëtares bën shpesh që vajzat të eksperimentojnë me pamjen e tyre, pasi dëshirojnë të shfaqen ndryshe në videoklipet që realizojnë.

Nuk e dimë nëse ky është rasti i Ponit, apo nëse ajo ka zgjedhur të ndryshojë ‘look’ pa ndojë arsye të tillë, por duhet të themi se duket vërtet shumë seksi.

Poni ka kombinuar shumë bukur veshjen e saj.

Kjo foto që do e shihni tani na e sjell një Poni si gjithë të kuruar mirë.

Madje pamja dhe stili i saj thjeshtë të lënë pa fjalë. Ndryshe këngëtarja ka dhe këngë të tjera të shumta por që asnjëra nuk e ka arritur famën e duhur. /albeu.com/
Shtuar më 07/12/2017, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori