Këngëtarja ja plas në fytyrë Rinës: Më kthe xhinset
Baby G dhe Rina Balaj i kanë prishur marrëdhëniet mes tyre tashmë prej disa kohësh.

Rina mbrëmë në "Shiko kush luan", gjatë një loje qëlloi foton e Baby G, duke e zgjedhur për e pyetjen se cili prej artistëve duhet të heqë dorë nga muzika.

Baby G ka reaguar sot me një postim në Instagram ku shfaq momentin kur Rina qëllon foton e saj dhe ka publikuar mesazhet me të.

"Mund të jetë dikush edhe armik edhe fans? me vjen keq pse e ke ul aq posht Onrecords asgje me shume! Nga ana ime ka vetem fakte dhe me sill xhinset e mia", shkruan Baby G.
Shtuar më 09/12/2018, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori