Këngëtarja e njohur tregon tradhtinë: I dogja rrobat të fejuarit
Pëlqej
Ndarja e ëngëtares Iggy Azalea nga Nick Young padyshim ishte një nga më të bujshmet, për shkak se tradhtia e basketbollistit u bë publike shumë shpejt.

E ftuar në "Watch What Happens Live ëith Andy Cohen", Iggy tregoi se nga nervat ja ka djegur të gjitha rrobat Nickut dhe madje i ka çuar një video teksa i digjte.

"Ja dogja të gjitha. Fillova t'i hidhja sendet e tij në pishinën e shtëpisë dhe pastaj ndeza një zjarr dhe i dogja të gjitha rrobat e tij nga më të lirat tek ato më të shtrenjtat", tregoi Iggy

"I çova një video dhe i thashë 'Hej po djeg plehrat e tua. Nuk e di ku je, mbase me ndonjë vajzë, shpresoj të kthehesh në shtëpi shpejt sepse unë po vazhdoj t'i djeg nga më të lirat tek më të shtrenjtat", i kishte shkruar Iggy ish-të fejuarit. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 16:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori