Këngëtarja e njohur provokon fansat, pozon vetëm me të brendshme (FOTO LAJM)

Samanta Karavella është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar por jo vetëm.

Ajo herë pas here poston foto provokuese në rrjetet sociale por mund të themi se këtë rradhë nuk është ‘përmbajtur fare’.

Samanta ka postuar një foto në ‘Instagram’ ku shfaqet vetëm me të brendshme e një filxhan çaji në dorë e si përshkrim ka shkruar “Vajzë karaibesh”

Këngëtarja duket mjaft tërheqëse dhe e bukur duke ‘çmendur’ në këtë mënyrë fansat.
Shtuar më 15/05/2019, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori