Këngëtarja e njohur mbështet Dua Lipën (VIDEO)
Lorde këngëtarja e cila u bë e famshme me këngën Royals ka komplimentuar këngëtaren shqiptare Dua Lipa.

Kjo e fundit dje publikoi këngën më të re të titulluar “New Rules” dhe menjëherë ka filluar të fitojë simpatinë e publikut.

Një prej yjeve botërore që po i pëlqen kënga e Dua është edhe Lordes, e cila ka bërë shpërndarjen e klipit në llogarinë personale në Twitter.

Kënga më e mirë që e kam dëgjuar ndër vite”, ka shkruar në Tëitter këngëtarja nga Zelanda e re.

I menjëhershëm ka qenë edhe reagimi i këngëtares prishtinase, e cila e ka falënderuar me këtë rast Lorden për vlerësimin e dhënë rreth projektit të fundit. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori