Këngëtari shqiptar flet pa pikë sikleti: Flas me 7 vajza njëkohësisht
I ftuar në Shiko Kush Luan, këngëtari Seven Saraçi ka treguar pa pikë kompleksi se me sa vajza flet aktualisht.

“Me sa vajza je duke folur në këtë periudhe?”- e pyet Shpati. Përgjigja ishte e shpejtë dhe pa patur sikletin se vajzat në fjalë do të mërziten: “Me shtatë”, tha Seven duke na treguar që ky numër është vërtetë me fat për të.

Jashtë kamerave ai i shpjegoi edhe stafit të “Shiko kush luan” që Seven është emri i tij i vërtetë dhe jo emër arti dhe ia ka vendosur babai i tij. /albeu.com/
Shtuar më 11/11/2018, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori