Këngëtari i njohur prezanton dy vajzat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtari i njohur shqiptar i muzikës së lehtë dhe popullore, Gena, është baba i dy vajzave të rritura me të cilat ka postuar një foto në Instagram, duke na njohur më në fund me to.

“Me princeshat e mia që i dua më shumë se cdo gjë në botë”, shkruan Gena teksa ka hedhur një foto me dy vajzat e tij, ku të gjithë shihen mjaft të qeshur.

Nasiola është 19 vjeçe ndërsa Helga 17.

Ai gjithmonë e ka shprehur sa shumë i do vajzat e tij por kurrë nuk i kishte prezantuar me publikun. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2017, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori