“Këngëtari lë organin e tij në skenë”, gafa e pafalshme e moderatores shqiptare
Pëlqej
Anjeza Maja është një ndër moderatoret e njohura shqiptare e cila është komentuar gjithmonë për bukurinë e saj, e për më tepër atë natyrale.

Ajo prej kohësh drejton një emision në Top Channel, ndërkohë që në Thumb ka rrëfyer disa castë të sikletshme në karrierë.

Moderatorja rrëfeu se në një moment i është dashur të thërras Saimir Çilin në skenë për të kënduar, por aty i është ngatërruar goja dhe ka bërë gafën e madhe.

Saimir Çilin qëndronte gjatë gjithë kohës në skenë me organon e tij, kishte një moment që ai do këndonte dhe unë tani në vend që të them ‘Saimir Çilin lë organon në skenë dhe do të ngjitet për të kënduar, unë them ‘lë organin e tij në skenë dhe ngjitet për të kënduar’”, tha Anjeza duke shkaktuar shumë të qeshura në studio. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2018, ora 16:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori