Këngëtari Kastro Zizo deklaron se do të kandidojë për kryetar bashkie
Këngëtari Kastro Zizo njihet për tipin e tij të guximshëm dhe këtë herë e ka treguar me ambicien e tij më të re.

Klevis Bega ka deklaruar se do të kandidojë për kryetar bashkie në zgjedhjet vendore të 2019-ës, të cilat do të mbahen me 30 qershor.

Kastro Zizo ka thënë se do të garojë për Bashkinë e Përmetit nën siglën e Lëvizjes Socialiste për Integrim pasi aty ka pasaportizimin.

Gjithesesi, i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, Kastro Zizo u shpreh se do konsultohet paraprakisht me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi.
Shtuar më 09/11/2018, ora 21:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori