Këngëtari i njohur turk, operacione plastike për tu dukur si “Kemali”
Burak Ozçivit qw kur doli pwr herw tw parw nw ekran, pushtoi zemrat e shumw vajzave.

Ama habia ka ndodhur edhe me njw kwngwtar tw njohur turk, Kusum Aydin i cili ka deklaruar se do t'i nënshtrohet operacioneve plastike për t'i ngjarë sa më shumë Burakut.

"E pranoj që e përdor photoshop, përndryshe nuk mund të ngjaj i bukur. Do të kryej disa operacione plastike.

Do shkoj tek doktori me një foto të Burak Ozçivit dhe do t'i them të më bëjë si ai", është shprehur Kusum Aydin. /albeu.com/
Shtuar më 19/06/2018, ora 22:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori