Këngëtari i njohur shqiptar nis turin nëpër botë
Padyshim që reperi Capital ka arritur brenda një kohë shumë të shkurtër shumë suksese kjo për shkak se ai gjithmonë e ka treguar sesa ambicie ka për të arritur majat.

Përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, reperi Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do e nis një tour të koncerteve në botë.

Capital ka pyetur fansat se në cilat vende të botës do donin ta shikonin.

Se kur do nis dhe ku do shkojë ai, Capo do na njoftojë me kohë. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2017, ora 11:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori