Këngëtari gjuan publikisht Albën: Je nusja e endrrave të mia
Balerina e njohur e "Dance with me", Alba Hoxha është bërë nuse për herë të parë. Alba është shfaqur në sfilatën e "Ami Event" dhe të gjithë sytë ishin tek ajo.

Ajo pozoi edhe me lingerie duke u shfaqur super seksi. Së fundmi balerina ka postuar një foto ku pozon me këtë veshje dhe sigurisht ka marrë qindra komplimenta.

Por mes komenteve dallon ai i këngëtari Santi i cili e ka ngacmuar Albën publikisht duke i shprehur hapur edhe pëlqimin që ka për të.

"Nusja e ëndrrave të mia", komenton Santi por Alba nuk i ka kthyer përgjigje. /albeu.com/
Shtuar më 10/12/2018, ora 09:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori