Këngëtari gjen kuletën plot me para: Kush e njeh Anën nga Vlora? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Këngëtari Devis Xherahu ka gjetur një portofol sot në Tiranë duke njoftuar publikisht fansat për këtë gjë.

Përmes një postimi në Facebook ai kërkon ndihmë për gjetjen e pronares së portofolit, e cila rezulton të jetë një vajzë nga Vlora, me emrin Ana Laçi.


Postimi i këngëtarit
TE DASHUR MIQ,
SOT RRETH ORES 13.30,
TEK SA PO KTHEHESHA PER NE SHTEPI TE LIQENI ARTIFICIAL,
GJETA KETE KULETE FEMRASH ME 130 MIJE LEK BRENDA DHE ME KETE KARTE IDENTITETI...
NESE E NJIHNI KETE VAJZE ME NDIHMONI,
DHE I THONI TE ME SHKRUAJE QE TE VIJE TA MARRE..
FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN!!
Shtuar më 05/10/2017, ora 14:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori