Këngëtaret shqiptare në “Grammy 2018”, çfarë veshën në tapetin e kuq (FOTO LAJM)

Tashmë është bërë traditë mbajtja e cermonisë “Grammy Awards”, për çdo vit.

Edhe këtë vit, në skenën e “Grammy” mbledhi shumë emra të njohur nga bota e muzikës.

Por këtë vit ishtin katër këngëtare shqiptare që marrën pjesë Dua Lipa, Rita Ora dhe Bebe Rexha dhe këtë herë nuk mungoi as Bleona Qereti.

tapetin e kuq 4 shqiptaret shkëlqyen në kuptimin e vërtetë të fjalës. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2018, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori