Këngëtares i vjedhin adresën, reagon publikisht bashkëshorti deputet
Këngëtares shqiptare nga Kosova, Adelina Thaçit i kanë vejdhur adresën zyrtare të Facebookut.

Lajmi është bërë i ditur nga bashkëshorti i saj politikan, Bardhyl Meta përmes një postimi në profilin e tij të Facebook.

Kujtojmë se Bardhyl Meta prej vititi 2016 është deputet i Kuvendit të Kosovës në radhët e LDK-së.

Adelina Thaçi është këngëtare e muzikës së lehtë dhe ajo ka marrë pjesë edhe në festivalin e RTSH, por kohët e fundit ka vendosur t’i përkushtohet më shumë dy vajzave dhe bashkëshortit.
Shtuar më 04/01/2018, ora 18:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori