Këngët e dashurisë ishin për Florin? Ermal Mamaqi nxjerr sekretin e madh të Elvanës
Pëlqej
Një nga materialet më të ndjera të albumit akustik ‘3, Live Sessions’ të Elvana Gjatës, siç ka treguar dhe këngëtarja ka qenë kënga ''Më fal'', e shkruar nga vetë ajo dhe bashkëkompozuar me Pirro Çakon.

Të gjithë hamendësuan se kjo këngë dhe të tjerat ishin për Flori Mumajesin dhe në fakt i ka hedhur benzinë zjarrit për këtë edhe Ermal Mamaqi.

“Shkruaj emrin e ishit... do i bëhet qefi”, -shkruan Ermali në postimin e tij ku dëgjohe Elvana gjatë koncertit privat. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 22:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori